niedziela, 11 grudnia 2016

Paperdot Planner 2017 - Kalendarz
Opis: 

  • oryginalny planner z limitowanej kolekcji Paperdot gold
  • praktyczny i funkcjonalny, pomoże zorganizować dzień i zaplanowane w nim zadania
  • ozdobiony unikalnym wzorem
  • zawiera: spis świąt i uroczystości w 2017 roku, roczny kalendarz, wewnętrzną kieszonkę na okładce oraz naklejki z piktogramami spraw do załatwienia
  • na grubej spirali
  • wymiary: 21,5 cm, 16 cm, 3,2 cm
Moja opinia:

Planner Paperdot ma postać kołozeszytu na grubej, metalowej spirali w kolorze różowego złota. Twarda okładka z charakterystycznym logo, dostępna jest w czterech wersjach.
Mój planer został zamówiony przez internet, bo niestety w mieście, w którym mieszkam nie był dostępny w sklepach stacjonarnych. 

Na pierwszej stronie jest miejsce na dane właściciela plannera.


Dalej znajdziemy miejsce na nasze cele na rok 2017.


Każdy dzień miesiąca rozpisany jest na osobnej stronie. Można tu znaleźć tu rubrykę na zapisanie urodzin, imienin i innych ważnych uroczystości, zanotowanie najważniejszych spraw do załatwienia danego dnia, harmonogram dnialistę zadań oraz trochę miejsca na notatki. Niestety jak dla mnie jest trochę za mało miejsca na notatki w rubryce harmonogram dnia. 
Na końcu każdego miesiąca jest tabelka, w której możemy podliczyć swoje wydatki. Każdy kolejny miesiąc oddzielony jest przekładką wykonaną z twardego papieru i oznaczoną karteczką indeksującą.


Na końcu plannera możemy znaleźć kilka stron z karteczkami na listę zakupów, które możemy wyrwać (niestety jeśli mają to być karteczki na cały rok to zdecydowanie jest ich za mało), a także kolorowe naklejki, które przydadzą się w  oznaczeniu ważnych zadań i wydarzeń. 


Planner pierwsze wrażenie wywarł na mnie bardzo dobre.
Pomijając fakt, że jest dość duży, gruby i trochę waży, to cieszy mnie fakt, że jest twarda okładka. Jednak brakuje mi tasiemki do zaznaczania dat w kalendarzu i gumki która by mogła sztywno trzymać często latające karteczki. 

Plannery Paperdot dostępne były w salonach Empik w cenie 69,99 zł. Jeśli jeszcze nie macie swojego kalendarza na 2017 rok, a planner Paperdot wpadł Wam w oko, możecie spróbować jeszcze się za nim rozejrzeć lub zamówić na stronie empik.com


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz